Haberler,Videolar,Karikatürler,Kadın,Erkek,Sağlık,Bilgi

MELAHAT ÖZEN (27) Antalya Muratpaşa'da falezlerde ölü bulundu. | Sonsayfam,Haberler,Faydalı Bilgiler Ve Videolar

MELAHAT ÖZEN (27) Antalya Muratpaşa’da falezlerde ölü bulundu.

Melahat Özen , Antalya’da ailesi tarafından iki gündür aranıyordu.Ne yazık ki Antalya’ya Bağlı Falezler bölgesinde ölü olarak cenazesine ulaşıldı.

Henüz 27 yaşında olan Melahat Özen , Antalya’ya Bağlı Muratpaşa ilçesinde Falezlerde ölü olarak bulundu.Saat 15:00 Sularında Muratpaşa gençlik mahallesinde , bir parkın içerisinde yaşanan olayların detayları ise şöyle;

Falezlerde bulunan parkın içerisinde parkta gezinti halinde olan insanlar,parkın hemen aşağısında bir kadının hareket etmeden yattığını gördüler.Durum hemen polislere bildirildi.Olay yerine polis ekipleri , itfaiye ve sağlık ekipleri geldi.

İftaiye ekipleri uzun uzun uğraştıktan sonra falezlerden inmeyi başardılar.Oradaki cenazenin Melahat Özen’e ait olduğu belirlendi.Sağlık ekipleri olay yerinde kontrol ederek , ne yazık ki Melahat Özen’in yaşamını yitirdiğini belirlediler.Ailesine haber edilmesi üzerine Melahat Özen’in Annesi , babası ve akrabaları olay yerine akın etti.Göz Yaşları sel oldu.

Melahat Özen’in Annesi Melahat Özen ve babası Muharrem özen kızlarından Çarşamba akşamından bu yana haber alamadıklarını , her yerde aradıklarını ancak bulamadıklarını belirttiler.

Melahat Özen’in Kısa bir süre önce eşinden ayrıldığı söylendi.Bunun üzerine,olay yeri inceleme ekipleri ve savcı cenazenin incelenmesi talebinde bulundular.Olay yerinden alınan cenaze araca konularak otopsi edilmek üzere morga kaldırıldı.Bu esna da Cenaze’nin araca konulması sırasında,Satı Özen,yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir